HANGZHOU TOPWELL TECHNOLOGY CO.,LTD.

Historia chłopca

czas: 2016-07-08

Co to jest Topwell ? Nie ma znaczenia, że ​​większość ludzi nie zna Topwella. Ale nie możesz odmówić tej marki Topwell, gdy usłyszałeś historię chłopca z spawaczem, historię kolizji między chińską technologią a globalnym rynkiem.


1. Chłopiec z południowego wybrzeża Chin

Południowe Chiny to region, który łączy się z czystą górską wodą, dobrze rozwiniętą ekonomią i pięknem. Południowa ekonomia i ludność poszybowały szybko na północ w Chinach, po Anshi Rebellion w dynastii Tang, która tworzy solidny fundament dla dobrze rozwiniętego obszaru gospodarczego na południu.

Po ustanowieniu Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 r., Wzór północy jest centrum politycznym, a południe jest centrum gospodarczym, które już powstało.

Robin Yan, chłopiec z południowej Chin, ma zmysłowy węch i niezwykły umysł biznesowy z pomocą południowego środowiska biznesowego i szkoleń u swoich rodziców biznesowych.

W 1998 roku został przyjęty na idealny uniwersytet i zwrócił swój idealny profesjonalny handel międzynarodowy.

Na uniwersytecie przez cztery lata poświęcił się ciężkiej pracy zawodowej i dokonał mniejszych osiągnięć. Jest to również szczególny peroid, gdy Chiny zaczęły reformować i otwierać politykę. W tym czasie niektóre elektroniki, takie jak telewizja, słuchawki nie były tak popularne w środowisku słabo rozwiniętej nauki, nauki. Aby poprawić swój angielski, kupił małe radio FM, wykorzystując dwuletnią pensję swojego ojca. Każdej nocy zawsze słuchał w radio programu VOA. To była część jego życia, nawet dzisiaj. Mocno wierzy, że jest znacznie bliższy swoim międzynarodowym marzeniom.


2. Zmieszany czas

Jednak rzeczywistość jest o wiele bardziej okrutna, niż sobie wyobrażał. Po ukończeniu studiów zawsze zawiódł w innej pracy w zarządzaniu, restauracji, liniach medycznych i tak dalej.

Bycie Boomerang Kids nie jest dla niego przywilejem w tym wieku. Dla livinig, opcjonalnie znalazł pracę spawalniczą w fabryce spawarek.

Jako liberalny student sztuki, nie jest wrażliwy na maszyny. Poza tym zawsze przebywał w warunkach wysokiej temperatury i wystawiał na oślep oślepiające światło elektryczne. Można by pomyśleć, że ogromny ból fizycznego bojowego i psychicznego może znów odeprzeć sfrustrowanego chłopca. Ale tak nie jest. Nalegał na tę robotę spawalniczą za trzy lata. W ciągu tych 3 lat odnalazł swój cel zawodowy, jakim jest spawarka. Wygląda na to, że został zorganizowany z losem przeznaczenia w obszarze spawania.


3. Oto nadchodzi Topwell

Z wielkim entuzjazmem i zdecydowanym celem, opuścił swoją pierwszą fabrykę spawalniczą w 2005 roku. Zaczął podejmować drastyczne środki, rekrutować i zakładać własne studio zgrzewarek elektrycznych, które stworzyło fundamenty dla swojej maszyny spawalniczej na rynku międzynarodowym.

W 2006 roku nadchodzi TOPWELL

W 2007 r. Firma TOPWELL przeszła certyfikaty CE i ROHS na poziomie międzynarodowym

W 2008 roku TOWELL zarejestrował nową firmę


4. Nadal jest w drodze

Wygląda na to, że zbliża się do rynku globalnego, kiedy marka i firma zostały zbudowane w tym czasie.

Właściwie to nie jest. Istnieje stare powiedzenie: " Robienie biznesu jest jak walka z bitwą " , co więcej, jest to rynek międzynarodowy. Duży chłopiec znów jest sfrustrowany.

Po swoich ogromnych i profesjonalnych badaniach odkrył, że dobre i dokładne maszyny zawsze pochodzą z dobrze rozwiniętego ekonomicznie i zaawansowanego technologicznie kraju na globalnym rynku. Rynek spawania został podzielony przez kilka znanych marek. Z powodu braku technologicznego i ekonomicznego wsparcia w Chinach, chińskie maszyny spawalnicze prawie nie mają przewagi na globalnym rynku, podobnie jak mrówka, która może być wirowana przez rynek w dowolnym miejscu. czas.

Strata, wahanie, depresja wszystkie nadchodzą. On nawet wątpi w swój wybór, ale tym razem nie rezygnuje.

Minęło 9 lat, kiedy zakończyliśmy przenoszenie ze stagnacji maszyn spawalniczych na początku, by w ciągu jednego miesiąca odwieźć nie mniej niż 20 zamówień. Mieliśmy międzynarodowy żart z powodu naszego brzydkiego spojrzenia na maszynę i wadliwych techników. Ale o co w tym chodzi ? To 9 lat, kiedy młody chłopiec staje się aktywnym młodzieńcem.

Teraz TOPWELL nie jest tak dobrze znany większości ludzi. Nie ma tak wysokiej sławy jak Lincoln, Miller i tak dalej. Ale zawsze jesteśmy w drodze, aby do nich podejść. Pewnego dnia, TOPWELL może je przekroczyć. Dziś Topwell należy nie tylko do chłopca z miotu, ale także do chińskiego towell. I pewnego dnia topwell stanie się światowym Topwell.


poprzedni:Tokarka do tokarek wykonana ze starego motocykla ... plus lepsza

następny:Chroń oczy i twarz za pomocą hełmów spawalniczych