HANGZHOU TOPWELL TECHNOLOGY CO.,LTD.

Co to jest Synergic?

czas: 2016-08-10
Wraz z ciągłym rozwojem nauki i technologii, większość przemysłu mechanizacji przemysłowych również dąży do obsługi jednym przyciskiem. Na przykład, w branży spawalniczej.
Wcześniejsza operacja spawania, każdy z parametrów wymaga ręcznej regulacji konfiguracji. Zużycie czasu i strata pracy, efekt może nie być zadowalającym spawania.
Teraz ustawienia synergiczne mogą z łatwością skonfigurować odpowiednie parametry.
Synergiczne działanie maszyny czyni ją łatwą w użyciu, nawet dla początkującego spawacza. Jedna gałka kontrolna pozwala spawaczowi wybrać prędkość podawania drutu, a następnie automatycznie następuje wartość napięcia.

Obecnie na rynku istnieje wiele takich produktów spawalniczych. Większość produktów ma pewne problemy, takie jak ustawianie parametrów złożonych, kosztownych, nie ma zastosowania w przypadku większości małych i średnich użytkowników.


Istnieją dwa produkty z Topwell , ALUMIG250P / 300P i MIG350HD / 500HD . Może wybrać materiały podstawowe i gaz osłonowy

MAG (CO2) dla stali węglowych / MAG (CO2 / Ar) dla stali węglowych / MIG (Argon) dla stali nierdzewnych.
Przystępna cenowo, odpowiednia do większości przemysłowych i codziennych operacji.


poprzedni:Pierwsze chińskie miasto na szczycie G20

następny:System zdalnego sterowania może poprawić produktywność i bezpieczeństwo podczas spawania metodą Stick i TIG na polu