HANGZHOU TOPWELL TECHNOLOGY CO.,LTD.

Opcje i korzyści związane z falami prądu przemiennego

Wydawca: sandy
czas: 2016-08-31

Dzisiaj będziemy mówić o opcjach kształtu fali AC, każda fala zmienia charakterystykę łuku i kałuży, a także profil penetracji.1.Standardowa Fala Kwadratowa

Zaawansowana fala fal prostokątnych oferuje szybkie przejścia pomiędzy EN i EP w celu uzyskania dynamicznego, dynamicznego i skupionego łuku z lepszą kontrolą kierunkową. Tworzy szybko zamarzającą kałużę z głęboką penetracją i szybkimi prędkościami. (Szybka prędkość podróży)

2. Soft Square Wave
Miękka fala prostokątna zapewnia gładki, miękki, "maślany" łuk z płynną kałużą i dobrym działaniem zwilżającym. Kałuża jest bardziej płynna niż z zaawansowaną falą prostokątną i łatwiejsza do kontrolowania niż z falą sinusoidalną. (Zwiększona kontrola kałuża)

3. Sine Wave
Fala sinusoidalna oferuje miękki łuk, który przypomina konwencjonalne źródło zasilania. Zapewnia dobre działanie zwilżające i faktycznie brzmi ciszej niż inne fale. Jego szybkie przejście przez zero punktu amperażu eliminuje również potrzebę ciągłej wysokiej częstotliwości. (Łagodny brzmiący łuk)

4. Fala trójboków
Fala trójkątna zapewnia szczytowe natężenie prądu, zmniejszając jednocześnie całkowity dopływ ciepła do spoiny. Prowadzi to do szybkiego tworzenia kałuży, niewielkich zniekształceń spawalniczych i szybkich prędkości przesuwu. Jest szczególnie przydatny do spawania cienkiego aluminium. (Zredukowane dostarczanie ciepła na cieńszych materiałach. Zapewnia również lepsze czyszczenie anodowanych aplikacji)
poprzedni:Impulsowe sterowanie TIG

następny:WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE LEPSZEJ WYNIKI GRY